W Homeschool dużo. Nie próbuj się domyślać, bo i tak nie zgadniesz. Ciekawa? Zainteresowany? Czytaj dalej!

Homeschool jest szkołą. Do szkoły idziemy w butach. Butami mogą być trampki. Nie! To nie ten ciąg skojarzeń ☺

 

Trampki to symbol

Trampki to nie tylko buty. To kultowy produkt, który ma niesamowicie barwną historię i symbolikę. Obecny zarówno w sporcie, jak i na salonach. Ale o historii trampek możesz sporo wygooglować. Polecam szczegónie opowieści na przykładzie marki Converse, bo stąd tak naprawdę wywodzą się trampki. Pięknie opisał ją Michał Kędziora na swoim blogu o modzie męskiej MR.VINTAGE. Polecam!

 

Co symbolizują trampki?

Dla Homeschool trampki to symbol wolności, DIY, energii i kreatywności, czyli wielu wartości, którymi się kierujemy w naszych działaniach.

 

Chcemy pamiętać o tym, co dla nas ważne. Chcemy, aby pamiętali o naszych wartościach inni. Dlatego w 2014 roku ogłosiliśmy, że 1 kwietnia będzie świętem naszych wartości. Od tej pory co roku obchodzimy w Homeschool:

 

Sneaker’s Day / Dzień Trampka

Pierwszego kwietnia, wkładając trampki na nogi, manifestujemy wraz z homeschoolowymi uczniami, naszą pozytywną energię i nasze wartości. Początek wiosny i budząca się przyroda zawsze wzmacnia te doznania. Dzięki wydarzeniu na Faceboooku, do świętowania włączają się również osoby spoza Homeschool. Podzielają naszą radość, chodząc tego dnia w trampkach i wrzucając zdjęcia na Facebook.

Zobacz jak w 2017 roku bawiliśmy się w Homeschool 1 kwietnia:

 

 

A jeśli po przeczytaniu tego tekstu miałaby zostać z Tobą tylko jedna myśl, tylko jedna inspiracja, to niech to będzie ta:

Nieważne jaką formę i jaki sposób wybierzesz, ale zawsze świętuj to, co dla Ciebie ważne.

A może już dziś znajdziesz SWÓJ powód do celebrowania?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *